Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Catering od rolniczki

Obrazek

Firmy cateringowe prześcigają się w pomysłach na zdobycie klientów, tymczasem bohaterki naszego reportażu skupiają się po prostu na najwyższej jakości.

Ewelina Cisłak27 maja 2017, 06:00

Catering jako sposób na biznes? A do tego biznes na wsi? Wielu pesymistów myślało, że to nie może się udać. Przecież każda żona rolnika samodzielnie prowadzi dom i przygotowuje posiłki, nawet dla wielu osób, podczas świąt czy spotkań rodzinnych.

Tymczasem bohaterki naszego reportażu w czerwcowym numerze "top agrar Polska" udowadniaja, ze wystarczy pasja do gotowania, pomysł na biznes i wiele pracy. Dla nich tylko tyle, choć naszym zdaniem, aż tyle.

Anna Janas z województwa kujawsko-pomorskiego oraz Stanisława Jakowicz z woj. zachodniopomorskiego są żonami rolników, współprowadzą gospodarstwa rolne, mają rodziny i prowadzą własne biznesy. I choć droga do spełnienia swoich celów bywała długa, i nie raz wyboista, to teraz nie zamieniłyby swoich smacznych biznesów na nic innego.

Chcesz wiedzieć, jak założyć własny biznes? A może uważasz, że catering to także pomysł dla ciebie? W czewrcowym "top agrar Polska" przeczytasz, co zrobić na drodze do spełnienia.Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)