Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Lubań z tradycjami

Obrazek

Już w najbliższy weekend w Lubaniu dozynki, targi i tradycje regionu w wielu odsłonach.

Ewelina Cisłak15 września 2016, 10:00

Tegoroczna Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu będzie połączona dożynkami diecezji Pelplińskiej i gminy Stara Karczma. Wszystko to już w najblizszy weekend 17-18.09 w Lubaniu.

Z roku na rok impreza jest bogatsza w różne oferty z przeznaczeniem dla rolników, ogrodników, mieszkańców wsi i miast. Odwiedzający zapoznają się z ofertą firm z zakresu ogrodnictwa i rolnictwa, a także budownictwa, motoryzacyji czy przetwórstwa spożywczego. Kaszubskiej Jesieni Rolniczej towarzyszyć będzie Wojewódzka Wystawa Królików i Gołębi Rasowych, na której będą wybierane czempiony i v-ce czempiony.

Kaszubska Jesień Rolnicza to czas podsumowania całorocznej pracy rolniczej, a więc dożynki będą doskonałą formą podziękowania za plony. Odbędzie się konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy i najciekawszą prezentację regionu.

ec1 z 1
Plakat Kaszubskiej Jesieni Rolniczej

Plakat Kaszubskiej Jesieni Rolniczej

Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)