Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Prezent w dobrej wierze

07.05.2017

Drukuj

Prezent w dobrej wierze

Artykuł dostępny

Jurek w tym roku pójdzie do I komunii świętej. Już teraz jest tym podekscytowany, choć nie chodzi o to, że przyjmie do serca Pana Jezusa, jak na lekcjach religii podkreślają katecheci, lecz o prezenty.
– Dwa lata temu moja siostra dostała komputer przenośny i różowy rower. Mnie się marzy konsola do gier i quad– opowiada trzecioklasista.
Choć zarówno księża, jak i grono pedagogiczne od lat mówią o umiarze w kupowaniu prezentów na komunię, rodzice i goście wydają się być innego zdania. Z kolei dzieci, które przystępują do komunii, na długo przed uroczystością rozmawiają właściwie na jeden temat...

r e k l a m a

Tak zaczyna się artykuł "Prezent w dobrej wierze" w majowym numerze "top agrar Polska". By dowiedzieć się, czym jest umiar, a czym powinna być I Komunia Święta dla dziecka, jego rodziców i rodziców chrzestnych, zajrzyjcie do gazety.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii