Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Jak zdobyć 1000 litrów darmowego paliwa do gospodarstwa rolnego?

Obrazek

Olej napędowy potrzeby jest w każdym gospodarstwie i to w sporych ilościach. Tym bardziej trwające od wielu miesięcy podwyżki i utrzymujące się wysokie jego ceny (obecnie powyżej 8 zł za litr) są dla rolników dokuczliwe i obciążają budżet gospodarstwa. A gdyby tak móc otrzymać za darmo chociaż 1000 litrów paliwa?  U nas jest to możliwe - ogłaszamy specjalny konkurs!

Bartłomiej Czekała3 grudnia 2022, 08:48
W gospodarstwie rolnym paliwo potrzebne jest cały rok. Jesienią i wiosną idzie go też sporo, zwłaszcza na wykonanie orki, głęboszowanie czy prace uprawowo - siewne. Każdy litr zatem na wagę złota, a zwrot akcyzy na paliwo rolnicze to przy obecnych kosztach paliwa jeszcze mniejsze wsparcie finansowe dla rolnika niż rok temu, gdy ceny oleju napędowego w hurcie i w detalu były o kilka złotych niższe.


Dlatego tym bardziej warto zawalczyć o 1000 litrów paliwa, które możesz wygrać w naszym redakcyjnym konkursie i które może trafić właśnie do Twojego gospodarstwa!

Jak je zdobyć 1000 litrów darmowego paliwa?To bardzo proste i zrobisz to w ciągu kilku minut:

Wejdź na stronę konkurs.topagrar.pl i:


1) Odpowiedzieć na 3 proste pytania w quizie.

2) Opisać swój sposób na oszczędzanie paliwa w gospodarstwie.

3) Przesłać do nas elektronicznie wypełniony formularz zgłoszeniowy.


Im szybciej, tym lepiej - na zgłoszenia czekamy tylko do 25.01.2023 r.!

Nie ważne ile będzie kosztować olej napędowy - u nas wygrasz 1000 litrów paliwa!

Kto nie szuka szansy, ten nie wygrywa - wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie już teraz!

Jak tankować taniej paliwo codziennie?


Warto przypomnieć, że Prenumeratorzy top agrar Polska mogą liczyć na zniżkę w wysokości 0,08 zł na każdy litr paliwa zakupiony na stacjach PKN Orlen. Jeżeli jesteś naszym Prenumeratorem i chcesz skorzystać z tej możliwości to zadzwoń pod numer 61 886 29 02 (od poniedziałku do piątku) lub napisz na adres paliwo@klubprenumeratora.pl. Poinformujemy Cię w jaki sposób będziesz mógł skorzystać z tańszego paliwa.
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)