Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Kronika policyjna>

Wściekła krowa zdewastowała policyjny radiowóz

Obrazek

Krowa nie dość, że zaatakowała to jeszcze zdemolowała policyjny radiowóz. Usilne próby złapania i uspokojenia zwierzęcia nie powiodły się. Mówiąc krótko, mućka dała funkcjonariuszom w kość!

Dominika Mulak12 stycznia 2022, 11:58
Jak podała powiatowa komenda policji Rhein-Sieg, w niedzielę w miejscowości Much-Gerlinghausen w Nadrenii Północnej-Westfalii (Niemcy) krowa zaatakowała i zdemolowała policyjny radiowóz.

A zaczęło się tak...


Jeden z kierowców poruszający się drogą K46 zgłosił funkcjonariuszom, że na trasie luzem biega krowa i stwarza zagrożenie dla ruchu. Policjanci początkowo próbowali złapać zwierzę, ale nie udało się to z powodu agresywności upartej pani.

Co więcej, krowa nie zawahała się nawet zaatakować radiowozu, wyrządzając znaczne szkody - wgnieciona maska, uszkodzone reflektory z lewej strony samochodu, nie mówiąc już o różnych innych uszkodzeniach lewego boku pojazdu.
 

Pościg za uciekinierką


W trakcie całego zdarzenia policjantom udało się zapędzić krowę na pastwisko, jednak mućka nadal nie dała się im złapać, dlatego na miejsce wezwano weterynarza, aby ją okiełznał. Nikt nie liczył się jednak z faktem, że jak zwierzę zobaczy broń ze środkiem usypiającym to zbiegnie do pobliskiego lasu.

Policjanci zmuszeni byli więc do podjęcia dalszych działań poszukiwawczych. Na ich szczęście chwilę po godzinie 5 rano krowa została ponownie zauważona na drodze K46.

Krasula stanęła dopiero po trzecim trafieniu, po czym zasnęła w rowie. W międzyczasie policjantom udało się odnaleźć właściciela zwierzęcia, który po całej akcji zabrał je i bezpiecznie przewiózł do rodzinnej stodoły.

Źródło: www.agrarheute.com


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)