Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Nowe opryskiwacze Oceanis

12.10.2017

Drukuj

Nowe opryskiwacze Oceanis

Artykuł dostępny

Bez dobrego opryskiwacza trudno prowadzić produkcję polową na najwyższym poziomie. Na szczęście na rynku nie brakuje sprzętu z najwyższej półki. Takim przykładem są nowe opryskiwacze przyczepiane Kuhn Oceanis. Jak wspomniano w zależności od modelu zbiornik z tworzywa sztucznego może mieć pojemność od 5 do 7,7 tys. litrów. Pojemność zbiornika do płukania instalacji cieczowej w każdej maszynie z serii Oceanis jest jednakowa i wynosi 550 litrów.

r e k l a m aSercem opryskiwacza jest pompa o wydatku 500 l/min. W opcji jest wydajniejszy model -700 l/min. Sprzęt może być wyposażony w belkę polową o szerokości od 24 do 48 m. System Multispray pozwala na organicznie nakładek. Każdy pojedynczy rozpylacz ma możliwość wyłączenia, dzięki czemu na klinach powstają jedynie 50 cm nakładki. Oczywiście takie rozwiązanie jest możliwe dzięki wyposażeniu opryskiwacza w GPS.   pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: sytuacja przed żniwami się ustabilizowała

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii