Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Newsletter rynkowy>

II Ogólnopolska Giełda Rzepaczano-Zbożowa - ostatni moment na zapisy!

Tym razem największe wydarzenie rynkowe organizowane przez redakcję top agrar Polska odbędzie się na zasadach webinarium. Tematem wiodącym są: Trendy cenowe zbóż i rzepaku – czego możemy spodziewać się na rynku w nowym sezonie? 

Termin transmisji naszego spotkania online: 28 maja godz. 17.00


dr Juliusz Urban18 maja 2020, 14:16

Zadbaliśmy o udział licznych ekspertów, aktywnych uczestników rynku oraz przedstawicieli organizacji producentów zbóż i rzepaku.

 

Oczywiście jak w poprzednim roku nie zabraknie Jana Petersa, niezależnego analityka i eksperta giełdowego z Agrar Fax Hamburg, który omówi:

Sytuację na międzynarodowym rynku surowców w obliczu pandemii koronawirusa – tendencje na rynku globalnym i europejskim

 

W tematycznym bloku zbożowym, zostaną omówione:

Przewidywania dla krajowego rynku zbóż na nadchodzący sezon.

Dyskusję zainicjuje swoim wystąpieniem prezes Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego Krzysztof Gwiazda, a udział w debacie zbożowej wezmą zaproszeni przetwórcy, eksporterzy, eksperci rynkowi z grupy brokerskiej BST Brokers oraz prezes Krajowej Federacji Producentów Zbóż.

 

Od przedstawicieli firmy LG dowiemy się także, jak hodowla odpowiada na zapotrzebowanie rynku oraz oczekiwania rolników.

 

W tematykę rzepakową wprowadzą nas wspólnie Juliusz Młodecki – prezes KZPRiRB oraz Radosław Stasiuk – prezes ADM Direct Polska Sp. z o.o. prezentując tematykę: Oczekiwania producentów i przetwórców na rynku rzepaku – czy utrzyma się znaczenie sektora paliwowego? W debacie jeszcze udział wezmą tak znamienici goście jak: Tomasz Wika – członek zarządu ZT Kruszwica Sp. z o. o. oraz Mariusz Olejnik – prezes Spółdzielni Grup Producentów Polski Rzepak i Zboża

 

Prowadzeniem dyskusji zajmą się:

Karol Bujoczek – redaktor naczelny top agrar Polska

Juliusz Urban – redaktor – ekspert ds. rynków rolnych – top agrar Polska

 

A wszystko to przy udziale Partnera Głównego Giełdy: firmy LG.

 

Nie może Was zabraknąć, nie wychodząc z domu znajdziecie się za pomocą Internetu w jednej „sali” z ekspertami, przedstawicielami handlu oraz producentami rolnymi. Dla wszystkich znajdzie się miejsce. Żeby zadbać o „wolne krzesło” wystarczy się tylko zapisać, a potem zalogować przy pomocy otrzymanego przed giełdą e-mailem linku.

Liczymy na Waszą obecność, zarejestruj się już dziś i zanotuj termin w kalendarzu!

 
Tutaj zapiszesz się na II Ogólnopolską Giełdę Rzepaczano-Zbożową


Zapraszam serdecznie w imieniu całej redakcji i licznych prelegentów Juliusz Urban


fot: archiwum top agrar Polska ubiegłoroczna Ogólnopolska Giełda Rzepaczano-ZbożowaPicture of the author
Autor Artykułu:dr Juliusz Urban
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)