Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Czy będą jeszcze nabory wniosków na „Modernizację”? [WIDEO]

To pytanie zadawał sobie niejeden zwiedzający tegoroczną wystawę Agro Show. Dofinansowanie z unijnych funduszy nadal napędza modernizację polskich gospodarstw i każdy rozgląda się za dotacją na zakup maszyn czy budowę.

Grzegorz Ignaczewski25 września 2018, 17:01
Dotacja z „Modernizacji gospodarstw rolnych”, premia dla młodego rolnika czy premia na restrukturyzację małego gospodarstwa – te fundusze cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Warto sięgnąć też po pieniądze z innych działań, choć i w tych najpopularniejszych możemy spodziewać się jeszcze kolejnych naborów.

O szczegółach pomocy rozmawialiśmy przy okazji AgroShow z Mariuszem Tatka z poznańskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.   gi
Picture of the author
Autor Artykułu:Grzegorz Ignaczewski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)