Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Modernizacja gospodarstw rolnych 2018 – są listy rankingowe!

Obrazek

Na przełomie lutego i marca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przeprowadziła nabór wniosków o przyznanie pomocy na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych” w tzw, obszarze D. Są już gotowe listy określające kolejność przyznawania pomocy.

Bartłomiej Czekała22 czerwca 2018, 12:23
Przypomnijmy, że nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" dotyczył planowanych inwestycji w obszarze związanym z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu.

Złożone przez rolników wnioski zostały poddane w oddziałach regionalnych ARiMR ocenie punktowej i dla każdego z województw sporządzono listę rankingową. Oto one.

 1. Województwo Dolnośląskie – otwórz
 2. Województwo Kujawsko-Pomorskie – otwórz
 3. Województwo Lubelskie – otwórz
 4. Województwo Lubuskie - otwórz
 5. Województwo Łódzkie - otwórz;
 6. Województwo Małopolskie - otwórz;
 7. Województwo Mazowieckie - otwórz
 8. Województwo Opolskie - otwórz
 9. Województwo Podkarpackie - otwórz
 10. Województwo Podlaskim - otwórz
 11. Województwo Pomorskie - otwórz
 12. Województwo Śląskie - otwórz
 13. Województwo Świętokrzyskie - otwórz
 14. Województwo warmińsko-mazurskie - otwórz
 15. Województwo wielkopolskie - otwórz
 16. Województwo zachodniopomorskie - otwórz;

ARiMR informuje, że aktualizacja list kolejności przysługiwania pomocy dokonywana będzie cyklicznie, nie rzadziej niż co 20 dni.

Na ww. listach wydzielono wnioski o przyznanie pomocy, którym w wyniku weryfikacji zawartych w nich danych przyznano mniej niż 1,5 punktu.

W przypadku pozostałych wniosków, tj. tych, którym przyznano 1,5 i więcej punktów, pomoc na realizację operacji będzie mogła być przyznana pod warunkiem, że wnioski te zostaną pozytywnie zweryfikowane i będą mieściły się w dostępnym limicie środków finansowych.

oprac. bcz na podstawie ARiMR

Fot. Sierszeńska


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)