Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Znajdź pracę, której szukasz – Targi Pracy UPP

13.02.2018

Drukuj

Znajdź pracę, której szukasz – Targi Pracy UPP

Artykuł dostępny

Targi Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbędą się już po raz jedenasty. Jest to największe tego typu wydarzenie wśród uczelni przyrodniczych w kraju. Co roku na targach są obecni przedstawiciele firm z branż reprezentujących specyfikę uczelni. Można tu spotkać pracodawców z sektora rolniczego, ogrodniczego, spożywczego, drzewnego, finansowego i wielu innych.

r e k l a m aW tym roku targi odbędą się 7 marca w godzinach 9.00-14.30 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Targi Pracy UPP symbolicznie rozpoczynają wiosenne nabory młodych talentów w firmach poszukujących nowych pracowników do programów stażowych, mentorskich i ambasadorskich. 

Wydarzenie jest doskonałą formą spotkań "przy kawie" na nieoficjalnym gruncie. Zyskują na tym obie strony. Studenci mogą zasięgnąć informacji na temat interesujących ich stanowisk czy organizowanych przez firmy programów studenckich. Z kolei pracodawcy mają okazję do rekrutacji pracowników o specjalistycznych kwalifikacjach.

Oprócz rozmów targi to również wykłady, warsztaty i szkolenia oraz prezentacje firm, które przybliżają specyfikę pracy, zasady rekrutacji oraz ścieżki rozwoju zawodowego. 

Wydarzenie jest organizowane przez Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier UP w Poznaniu. Więcej informacji o targach znajdziecie pod adresem: http://targipracy.up.poznan.pl/pl/targi-pracy

Weź udział!

Chcesz wziąć udział w Targach Pracy UPP i pracować pod marką wymarzonego pracodawcy w branży? Przyjdź i sprawdź co możesz zyskać!
⇒ ZAREJESTRUJ SIĘ  w strefie Biura Karier, 
⇒ ODBIERZ Katalog Pracodawców od Pracuj.pl, Katalog Targów Pracy UPP,
⇒ SKONSULTUJ swoje CV u doradcy zawodowego, 
⇒ ZGŁOŚ SIĘ do Projektu Biura Karier, zrób bilans swoich kompetencji i znajdź pracę dopasowaną do Ciebie.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Okres wczesnej ciąży – zagrożenia dla zarodka

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii