Agrotech Kielce: targowe nowości

Agrotech Kielce: targowe nowości

Maszyny, nad którymi jesienią i zimą głowili się jeszcze konstruktorzy można było zobaczyć na kieleckiej wystawie. Oto kilka takich nowości.

r e k l a m a

Na stoisku Unii Group można było zobaczyć duży, jednoosiowy rozsiewacz RCW 120. Dzięki szerokiemu ogumieniu o dużej średnicy sprzęt może pracować na wilgotnych stanowiskach. Firma Agro-Masz zaprezentowała obrotowe pługi z serii POVR. Wyróżniają się one hydraulicznie regulowaną szerokością roboczą i resorowym zabezpieczeniem korpusów.

Na stoisku Krukowiaka prezentowano opryskiwacz przygotowany wspólnie z firmą TeeJet. Sprzęt obsługiwany jest przez ISOBUS. Kolejne nowości dotyczą maszyn uprawowych produkowanych w Brodnicy. 

Marka Manitou wystawiła w Kielcach małą, teleskopową ładowarkę M420. Maszyna może udźwignąć ładunek o masie 2 t na maksymalną wysokość 4,3 m. Szerokość ładowarki wynosi 1,5 m, a wysokość niecałe 2 m. Na stoisku New Hollanda jedną z nowości był ciągnik T7.165 S. Jego moc znamionowa wynosi 150 KM, a maksymalna 165 KM. 

oprac. dk

Fot. Józefowicz, Konieczka

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii