Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Wąski, komfortowy New Holland serii T4

Obrazek

Szczególną uwagę zwraca niski poziom hałasu w kabinie, widoczność i płaska podłoga.

Jan Józefowicz17 maja 2023, 08:00
VisionView to kabina, która do wąskiej serii T4 F/N/V wprowadza komfort typowy dla standardowych ciągników. Do tego dochodzi płaska podłoga i unikalna konstrukcja przedniej szyby z nisko położoną, kompaktową pokrywą silnika, która zakrywa cały układ neutralizacji spalin. Dzięki temu kierowca ma niezakłóconą widoczność do przodu. Ponadto jednoczęściowa szyba boczna i konstrukcja czterosłupkowa poprawiają widoczność na boki i do tyłu, co dodatkowo zwiększa poczucie przestronności pomimo ograniczonej przestrzeni.  

T4 korzysta z rozwiązań większych serii

New Holland chwali swój produkt tym, że VisionView jest najcichsza w segmencie, a poziom hałasu wynoszący zaledwie 71 dB(A) dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo operatora. Poza tym dysponuje ona zaletami ekskluzywnej kabiny Blue Cab 4 z systemem podwójnej filtracji kategorii 2 i 4.
System multimedialny i interfejs człowiek-maszyna zmodernizowano na wzór większych braci tego modelu, czyli T7 i T8, a na cyfrowym zestawie wskaźników InfoView można obsługiwać wszystkie elementy sterowania i ustawienia maszyny. 

Wysoki moment obrotowy

Maksymalny moment obrotowy silnika F5C FPT wynosi 518 Nm przy najniższych obrotach 1300 obr./min, a zapas momentu zwiększono do 40%. Aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom nabywców, obwody hydrauliczne przeprojektowano, stosując tylko jedną pompę o wydatku do 80 l/min dla nowych układów zawieszenia i zaworów hydrauliki zewnętrznej. Seria T4 przeznaczona jest dla firm usługowych oraz właścicieli małych i średnich sadów, a także winnic i do zastosowań specjalistycznych.

Jan Józefowicz
źródło: New Holland


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)