Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Chciał uruchomić ciągnik, ten go przejechał

Obrazek

Pewien właściciel ciągnika próbował odpalić maszynę bez użycia kluczyka. Po chwili pojazd ruszył i przejechał go.

Dorota Kolasińska26 maja 2018, 16:25
We wtorek, na chełmską komendę doszło zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku związanym z obsługą ciągnika rolniczego, do którego doszło na jednej z posesji w gminie Wierzbica w województwie lubelskim. 
Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że 64-letni mieszkaniec gminy próbował odpalić ciągnik rolniczy za pomocą metalowego klucza tzw. metodą „na krótko”. Po chwili pojazd odpalił i ruszył przejeżdżając przy tym mężczyznę.
Pokrzywdzonego z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Policja ustaliła, że 64-latek był trzeźwy i wyjaśnia, jakie były dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności przy obsłudze maszyn rolniczych, bo chwila nieuwagi wystarczy, by doszło do wypadku.
mm
źródło i foto: Policja lubelska


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)