Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Mazowieckie: Traktorzysta zdemolował posesję sąsiada po pijaku

Obrazek

Pijany i z czynnym zakazem prowadzenia pojazdów, 32-letni traktorzysta zdemolował posesję sąsiada. Ale to nie wszystko…

Dominika Mulak24 marca 2021, 15:48
W zeszły weekend lipscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że we wsi Gniazdów (woj. mazowieckie) 32-letni mężczyzna jeździ pijany ciągnikiem i demoluje podwórko sąsiada. Ale to jednak nie wszystko. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy traktorzysta za nim zaczął niszczyć meble ogrodowe oraz przydomową oczyszczalnię ścieków na posesji, najpierw groził swojemu sąsiadowi.

Mężczyzna został zatrzymany i jak się okazało, nie było to jego pierwsze spotkanie z Policją. Dla ścisłości mundurowi postanowili dokładnie prześwietlić 32-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że ten posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów, który z resztą notorycznie łamie.

Tym razem mu się nie upiekło. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, gdzie będzie oczekiwał na sprawę. Odpowie za zniszczenie mienia, groźby karalne, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za te wszystkie przewinienia grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: www.mazowiecka.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)