Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Mazowsze: Fiat seiceto wbił się w przyczepę rolniczą

Obrazek

W miejscowości Złotopolice doszło do wypadku drogowego. Kobieta kierująca Fiatem seicento wjechała w nieoświetloną przyczepę rolniczą. Skończyło się w szpitalu.

Dorota Kolasińska31 października 2021, 12:00

W woj. mazowieckim niedaleko miejscowości Złotopolice na trasie Trębki Nowe - Złotopolice w powiecie nowodworskim koło 18.00 wczorajszego wieczoru (30.10.2021) doszło do wypadku. Podczas wymijania ciągnika z przyczepą rolniczą wypełnioną kapustą doszło do zderzenia. Fiat secento kierowany przez 76-letnią kobietę wjechał z nieoświetloną przyczepę.

Z auta osobowego niewiele zostało, patrząc na załączone zdjęcie, można powiedzieć w zasadzie, że był to cud, że kobieta w ogóle przeżyła wypadek. Została szybko wydobyta z wraku samochodu przy pomocy narzędzi hydraulicznych przez strażaków i przez pogotowie przetransportowana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto uderzyło w róg przyczepy. 

Ciągnik był prowadzony przez 36-latka pochodzącego z powiatu nowodworskiego. Policjanci będą ustalać okoliczności zdarzenia, ale jeśli przyczepa ciągnika rolniczego nie miała odpowiedniego oświetlenia i oznakowania, to nie wróży to nic dobrego dla 36-letniego kierowcy ciągnika.


oprac. dkol na podst. plonskwsieci.pl/Wirtualny Nowy Dwór

fot. Wirtualny Nowy DwórPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)