StoryEditor

Mazowsze: Fiat seiceto wbił się w przyczepę rolniczą

W miejscowości Złotopolice doszło do wypadku drogowego. Kobieta kierująca Fiatem seicento wjechała w nieoświetloną przyczepę rolniczą. Skończyło się w szpitalu.
31.10.2021., 12:10h

W woj. mazowieckim niedaleko miejscowości Złotopolice na trasie Trębki Nowe - Złotopolice w powiecie nowodworskim koło 18.00 wczorajszego wieczoru (30.10.2021) doszło do wypadku. Podczas wymijania ciągnika z przyczepą rolniczą wypełnioną kapustą doszło do zderzenia. Fiat secento kierowany przez 76-letnią kobietę wjechał z nieoświetloną przyczepę.

Z auta osobowego niewiele zostało, patrząc na załączone zdjęcie, można powiedzieć w zasadzie, że był to cud, że kobieta w ogóle przeżyła wypadek. Została szybko wydobyta z wraku samochodu przy pomocy narzędzi hydraulicznych przez strażaków i przez pogotowie przetransportowana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto uderzyło w róg przyczepy. 

Ciągnik był prowadzony przez 36-latka pochodzącego z powiatu nowodworskiego. Policjanci będą ustalać okoliczności zdarzenia, ale jeśli przyczepa ciągnika rolniczego nie miała odpowiedniego oświetlenia i oznakowania, to nie wróży to nic dobrego dla 36-letniego kierowcy ciągnika.


oprac. dkol na podst. plonskwsieci.pl/Wirtualny Nowy Dwór

fot. Wirtualny Nowy Dwór

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. czerwiec 2024 16:52