Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Nie uwierzysz, co zdradziło złodzieja ciągnika! Śmiechu warte!

08.05.2018

Drukuj

Nie uwierzysz, co zdradziło złodzieja ciągnika! Śmiechu warte!

Artykuł dostępny

Kiedy w miniony piątek rolnik mieszkający w miejscowości Lasoty (w gminie Rogowo, w województwie kujawsko-pomorskim), postanowił wyjechać swoim ciągnikiem do prac polowych, przekonał się, że jego traktora nie ma. Ktoś go ukradł. Fakt ten niezwłocznie zgłosił na policję. Ta podjęła wezwanie i błyskawicznie przyjechała na miejsce.

r e k l a m aNa terenie posesji poszkodowanego rolnika, w miejscu gdzie stał skradziony ciągnik, policjanci z „patrolówki” zauważyli ślady opon. Prowadziły one… gdzieś. Policjanci podjęli ten jakże oczywisty trop, by przekonać się – gdzie – i… pojechali po śladach przez kilka wiosek do momentu, aż ślady na drodze asfaltowej się urwały. Postanowili przeszukać okoliczne gospodarstwa i w jednym z nich zauważyli maszynę rolniczą przykrytą plandeką. Okazało się, że to jest właśnie zaginiony ciągnik.

Chwilę później na miejscu pojawił się 30-letni mieszkaniec gospodarstwa, który tłumaczył policjantom, że traktor pożyczył. Jednak nie potrafił wyjaśnić od kogo. To także wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci zabezpieczyli skradziony ciągnik, a następnie oddali właścicielowi. Natomiast 30-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.     ag, info i fot. policja kujawsko-pomorska

Polecany artykuł

Nowy traktor i przyczepy z Białorusi

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Ile jeszcze można wytrzymać?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii