Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pijany latał wiatrakowcem

Obrazek

Pijany mężczyzna latał wiatrakowcem nad mazurskimi miejscowościami. Spadł na budynek gospodarczy… 

Dorota Kolasińska23 czerwca 2019, 08:37
O tym, że na gazie kierowcy wsiadają do ciągników piszemy niestety dość często, ale ten jegomość naprawdę przesadził... 

Lekka maszyna latająca spadła na dach budynku gospodarczego, po czym uszkodziła jeszcze zaparkowany na terenie posesji samochód. Pilot i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia, jednak policjanci szybko ich odnaleźli. Pilotujący maszynę 57-latek miał ok. 1,3 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejscowości Jeziorowskie w woj. warmińsko-mazurskim.

- Lekki statek powietrzny, tzw. wiatrowiec z pilotem i pasażerem na pokładzie spadł na dach budynku gospodarczego, po czym uszkodził jeszcze samochód osobowy. Załoga wiatrowca uciekła z miejsca zdarzenia, jednak szybko obaj mężczyźni trafili w ręce policjantów. Pilot został zatrzymany i wkrótce będzie się tłumaczył śledczym z tego zdarzenia. Najpierw jednak musi wytrzeźwieć. W chwili zatrzymania 57-latek miał ok. 1,3 promila alkoholu w organizmie - informuje podinsp. Grzegorz Stefanowski z policji w Ełku.

Źródło: osp.pl
Fot. KWP Olsztyn


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)