Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelny wypadek: 38-letni rolnik przygnieciony balotami

Obrazek

Mimo, że żniwa zbliżają się ku końcowi, tragicznych wypadków nie ubywa. Tym razem zginął 38-letni mężczyzna, który przygotowywał się do zwiezienia balotów. Niestety... zawiodły zabezpieczenia…

Dominika Mulak6 sierpnia 2019, 12:15
Do tego tragicznego wypadku doszło 3 sierpnia w miejscowości Maksymilianów (woj. wielkopolskie). Przed godz. 21 38-letni rolnik układał baloty na przyczepie, kiedy to w pewnym momencie „puściły” zabezpieczenia i wszystko runęło wprost na niego. Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Gostyniu asp. Sztab. Monika Curyk, mężczyzna został przygnieciony metalowymi elementami przyczepy oraz balotami ze słomy.

Przysypanego mężczyznę znalazł członek rodziny, który natychmiast wezwał karetkę pogotowia. Pomimo prowadzenia intensywnych czynności reanimacyjnych mężczyzny nie udało się uratować. Poniósł śmierć na miejscu.

Prokuratura wyjaśnia okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. dm

Źródło: gostynska.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)