Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelny wypadek osobówki, ciężarówki i kombajnu

Obrazek

Wczorajszego popołudnia (7.11) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Mimo udzielonej pomocy nie udało się uratować życia jednego z kierowców. 

Dorota Kolasińska8 listopada 2022, 14:13
Na obwodnicy miejscowości Dobrodzień w woj. opolskim w powiecie oleskim doszło do tragicznego wypadku trzech pojazdów - kombajnu z przystawką do zbioru kukurydzy firmy Claas, ciężarówki marki Scania i osobówki Suzuki Swift.

Niestety samochód osobowy w zderzeniu kolosów nie miał szans. Kierowca auta zmarł na miejscu. 
Do wypadku zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety mimo udzielonej pomocy nie udało się uratować życia kierowcy auta osobowego. Kierowca ciężarówki i kombajnu nie odniósł obrażeń. 

Na miejscu zjawił się także prokurator. Policja oceni, jak doszło do wypadku. oprac. dkol na podst. OSP Dobrodzień
Fot. OSP Dobrodzień


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)