Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Stodoła w ogniu! Wewnątrz drogie maszyny

14.03.2019

Drukuj

Stodoła w ogniu! Wewnątrz drogie maszyny

Artykuł dostępny

Na miejsce zdarzenia zostało wezwanych pond 40 strażaków z jednostek straży pożarnej. Po dojechaniu na posesję zastali wyraźnie rozwinięty pożar murowanej stodoły.

r e k l a m a

Jak się dowiedzieli, wnętrze budynku zaopatrzone było w materiał siewny, siano oraz kosztowne maszyny rolnicze. Strażacy po wstępnych oględzinach podjęli akcję gaśniczą. Dzięki szybkiej interwencji udało się ocalić pobliskie budynki gospodarcze.

Niestety zawartość stodoły (słoma i ziarno zbóż) uległy zniszczeniu, ale maszyny udało się wyprowadzić. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy sprawdzili teren pogorzeliska kamera termowizyjną, by wykluczyć obecność innych ognisk pożaru.

Przypominamy, że w ostatnim czasie także doszło do pożarów w gminie Buk– podpalenie stogów słomy, masowego wypalania traw w woj. podlaskim, podkarpackim oraz pożaru na Fermie Drobiu, gdzie spłonęło prawie 5 tys. indyków.

Kk
Źródło i fot.: KM PSP w Kaliszu

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

Tagi:

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii