Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zderzenie auta z ciągnikiem – tragedia pod Bydgoszczą

Obrazek

W okolicach Bydgoszczy doszło do wypadku drogowego. Auto osobowe zderzyło się z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje 19-latek...

Dorota Kolasińska9 października 2019, 09:45
Niedaleko Bydgoszczy, w Łochowicach na ul. Nakielskiej doszło do tragicznego wypadku. Kierowca mercedesa zderzył się z ciągnikiem rolniczym. W skutek wypadku mercedes dachował, natomiast ciągnik rolniczy przewrócił się na bok. Niestety w wyniku zderzenia zmarł 19-letni kierowca samochodu osobowego. 


- Na miejsce skierowano 6 zastępów strażaków, w tym z JRG nr 4 z Bydgoszczy oraz strażaków ochotników z OSP Białe Błota i OSP Łochowo - poinformował Karol Smarz, rzecznik PSP w Bydgoszczy.

Gdy na miejsce przybyli strażacy, zastali dwa przewrócone pojazdy. W mercedesie znajdował się 19-letni kierowca. Strażacy wydobyli go z samochodu, przystąpiono do resuscytacji. Niestety młodego mężczyzny nie udało się uratować - lekarz stwierdził zgon 19-latka. Kierowca traktora wydostał się z pojazdu o własnych siłach. Przyczyny tragicznego wypadku będzie ustalać policja.

oprac. dkol na podst. osp.pl
(Fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian)


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)