Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

Mało czasu na zgłoszenia: Metamorfozy rolniczek na cztery pory roku: jesienna edycja

W pogoni za uporządkowanym domem, ogrodem czy dokumentami gospodarstwa i innymi obowiązkami zapominasz o sobie. Jeśli jesteś rolniczką lub pracujesz w branży rolniczej, zgłoś się do naszego konkursu "Metamorfozy na cztery pory roku". Pozwól sobie na przyjemność! 

Paulina Janusz-Twardowska26 lipca 2021, 09:04
W czerwcu ruszyliśmy z drugą edycją metamorfoz. Zbieramy zgłoszenia tylko do 6 sierpnia! Redakcja top agar Polska odmieni w jesiennej edycji dwie panie. Partnerem naszej akcji jest firma Timac Agro Polska. W metamorfozach mogą wziąć udział kobiety powyżej 25. roku życia – w dwóch kategoriach 24-40 i 40+. 

Podczas spotkań będą konsultacje z fryzjerem i wizażystą, którzy dobiorą najlepszą dla Twojej sylwetki fryzurę i typ makijażu. Nasza ekspertka od wizerunku dobierze dla Ciebie stylizację podkreślającą atuty twojej figury, a stylistka paznokci stworzy idealny maniucure. Na koniec odbędzie się sesja zdjęciowa, która będzie wspaniałą pamiątką na lata. 


Żeby móc wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej, przesłać fotografię, na której ruszasz w wir codziennych zadań oraz opisać, co zmieniasz w swoim gospodarstwie, jak angażujesz się w jego funkcjonowanie lub jak działasz na rzecz lokalnej społeczności. Pamiętaj zostało niewiele dni na zgłoszenie do konkursu, a wybierzemy tylko dwie panie! 

Zgłoszenia do jesiennej odsłony konkursu przyjmujemy do 6 sierpnia br.  Zgłoś się koniecznie, daj sobie chwilę przyjemności i pozwól poczuć się piękną! 
Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)