StoryEditor

Świętuj z nami 30. urodziny i wygraj ciągnik rolniczy Arbos 4110!

W styczniu br. rozpoczęliśmy obchody 30-lecia top agrar Polska. W planach mamy spotkania na terenie całej Polski, a także konkurs, w którym można wygrać niesamowite nagrody, m.in. ciągnik ARBOS 4110! DZISIAJ ruszają zapisy!
10.01.2024., 21:06h

W styczniu 2024 roku rozpoczynamy obchody 30-lecia top agrar Polska. Już dziś zaplanuj sobie czas na nasze spotkania na terenie całej Polski. Więcej o miejscach spotkań przeczytasz TUTAJ. 

Wygraj ciągnik ARBOS 4110! 

Już  dzisiaj, 10 stycznia rusza nasz konkurs z okazji 30. lecia magazynu top agrar Polska. Główna nagroda to ciągnik ARBOS 4000!

W tym roku top agrar Polska świętuje 30-lecie swojego istnienia. Oznacza to, że od trzech dekad inspirujemy do rozwoju rolników, a nasi Czytelnicy rok rocznie otrzymują od nas setki stron wypełnione praktycznymi poradami, niezależnymi testami, opiniami i nowymi trendami z branży z kraju i zza granicy.

image

Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska

FOTO: Siara

Od samego początku przyświeca nam jeden cel – wzmacnianie polskich gospodarstw przez przekazywanie rzetelnej i sprawdzonej wiedzy, która zastosowana na polu, w chlewni, oborze czy rachunkowości przełoży się na efekt ekonomiczny. Wyższy zysk i niższe koszty.

Ostatni rok był dla naszej branży szczególnie trudny, co widać po odkładanych na później planach inwestycyjnych i gorszych nastrojach wśród rolników. Liczymy na odwrócenie tego trendu. Życzymy sobie, by ten perłowy jubileusz przyniósł naszym Czytelnikom radość i zainspirował do kolejnych odważnych działań. Ich efektem może być wielka wygrana w „Urodzinowym konkursie na 30-lecie top agrar Polska” , w którym do wygrania są aż 33 cenne nagrody, w tym ciągnik Arbos 4110.

image

Ciągnik Arbos 4110 - główna nagroda w naszym konkursie czytelniczym na 30-lecie top agrar Polska

FOTO: Siara

Nagrody w konkursie czytelniczym

By wziąć udział w konkursie należy rozwiązać dwa zadania konkursowe:

  • Odpowiedzieć, ile paliwa spalił ciągnik Arbos 4110 w testowej orce na dystansie 3000 m?
  • Napisać krótki tekst lub hasło z okazji jubileuszu 30-lecia top agrar Polska

Nasze zadanie konkursowe stawia przed Uczestnikami niebagatelne zadanie, jednak w jego rozwiązaniu pomaga obejrzenie naszego konkursowego video. Wszystkim życzymy udanej zabawy, trafności w szacowaniu spalania i kreatywności podczas pisania hasła promującego top agrar Polska.

Więcej informacji już pod linkiem: www.30lat.topagrar.pl.

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 08:52