StoryEditor

Laureaci plebiscytu Izydory 2020 – Firma przyjazna dla rolnika: Bayer Polska

Tegoroczna gala wręczenia Izydorów 2020 miała - z wiadomych przyczyn – zupełnie inny charakter. Nie mogliśmy zaprosić firm nominowanych we wszystkich 9 kategoriach plebiscytu do Poznania po osobisty odbiór statuetek i dyplomów, dlatego podczas gali połączyliśmy się z nimi przez Internet i wyniki plebiscytu poznali z ust prowadzących: prezesa PWR dra Adama Koziołka oraz prezentera Tomasza Kammela.

Wszystkie statuetki wysłaliśmy kurierem i teraz gdy są już one fizycznie w rękach przedstawicieli firm postanowiliśmy ich zapytać o wrażenia z tegorocznej edycji konkursu i o to, jak na wieść o wygranej zareagowały ich firmy.

– To nagroda w plebiscycie i jest szczególnie cenna, dlatego że jest to potwierdzenie tego, iż wykonujemy wspólnie dobrą prace – docenili nas, nominowali i nagrodzili Państwa Czytelnicy. To jest dla nas bardzo motywujące do pracy, ponieważ w ten sposób widzimy jej efekty – mówi Iwona Krych - Stec, dyrektor marketingu Crop Science w firmie Bayer Polska w rozmowie z Jackiem Daleszyńskim z redakcji top agrar Polska.

Zobacz całą rozmowę.

Jacek Daleszyński
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński

redaktor top agrar Polska, specjalista w zakresie uprawy roślin.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 23:10