Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Bioasekuracja będzie dofinansowana

13.09.2017

Drukuj

Bioasekuracja będzie dofinansowana

Artykuł dostępny

Wnioski o dofinansowanie będzie można składać w ARiMR od 26 września do 17 października. Na konta rolników powinno wpłynąć 50% poniesionych kosztów na zakup mat dezynfekcyjnych, sprzętu do wykonania zabiegów dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych lub deratyzacyjnych oraz produktów biobójczych, środków dezynsekcyjnych lub deratyzacyjnych, odzieży ochronnej i obuwia ochronnego oraz wydatków poniesionych na zabezpieczenie budynków, w których utrzymywane są świnie przed dostępem zwierząt domowych. O rekompensaty mogą starać się rolnicy, którzy w latach 2015-2018 przez co najmniej rok hodowali świnie w gospodarstwach położonych na obszarze objętym ograniczeniami.

r e k l a m aWnioski należy złożyć do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Formularz ma być b dostępny na stronie internetowej ARiMR. Do wniosku należy dołączyć faktury lub ich kopie, rachunki wraz z dowodami zapłaty; oświadczenie producenta rolnego o liczbie świń utrzymywanych w gospodarstwie lub oświadczenia albo zaświadczenia dotyczące wykorzystania pomocy de minimis.

pj-t

Polecane dla Ciebie:

article icon

Łowczy milczy, sołtys odmawia, a wójt liczy głosy

Zamów wersję premium

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii