Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Forum Sektora Wołowiny

14.11.2017

Drukuj

Forum Sektora Wołowiny

Artykuł dostępny

Jak co roku organizatorzy Forum Sektora Wołowiny zaprosili do dyskusji przedstawicieli rolników, ubojni, zakładów rozbioru, administracji szczebla krajowego i samorządowego, agencji rządowych, handlu, przedstawicieli świata nauki czy w końcu branżowych stowarzyszeń. Wśród najważniejszych tematów, jakie mają się pojawić w czasie dyskusji można wymienić przede wszystkim jakość mięsa, innowacyjność w produkcji, handlu, marketingu czy promocji a także współpracę w ramach łańcucha dostaw. Mowa będzie też o wyzwaniach, jakie czekają polski sektor wołowy w czasach globalizacji rynku. Na koniec, niezwykle ciekawie zapowiada się próba odpowiedzi na pytanie czy w przyszłości konieczne będzie budowanie wspólnej marki „Polska Wołowina”?

r e k l a m aImpreza odbędzie się w dniach 30 listopada–1 grudnia 2017 roku w Nadarzynie k. Warszawy w ramach Centralnych Targów Rolniczych. Patronem medialnym spotkania jest "top agrar Polska".
Na zdjęciu: debata podczas zeszłorocznej edycji Forum w udziałem Krzysztofa Jurgiela, szefa resortu rolnictwa.

mj
Fot. Jajor

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii