Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Marie-Laure Ocaña dołącza do Zinpro Corporation

Obrazek

Marie-Laure skorzysta ze swojego doświadczenia i profesjonalnych rozwiązań z zakresu żywienia, po to by pomóc producentom bydła mlecznego w zapewnieniu dobrostanu zwierząt i wesprzeć ich działalność biznesową jako Kierownik Serwisu Technicznego dla Ferm Bydła Mlecznego w Europie.

Dorota Kolasińska20 listopada 2021, 10:14

Zinpro Corporation dostawca rozwiązań z zakresu żywienia zwierząt skorzysta z doświadczenia , ma Marie-Laure Ocaña na stanowisku Kierownika Serwisu Technicznego dla Ferm Bydła Mlecznego w Europie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do naszego zespołu dołącza taka osoba jak Marie-Laure, o ogromnym doświadczeniu i pasji do hodowli bydła mlecznego - mówi Tim Horne, regionalny kierownik Zinpro w Europie i Afryce Południowej. „Marie-Laure będzie korzystała ze swojego obszernego doświadczenia branżowego, niezwykłych umiejętności komunikacyjnych oraz płynnej znajomości języka francuskiego, angielskiego i hiszpańskiego, po to by pomóc naszym klientom oraz producentom z branży bydła mlecznego w realizacji celów w obszarze zdrowotnym jak i w zakresie zrównoważonego rozwoju – podaje Zinpro Corporation.

Kim jest Marie-Laure Ocana?

Marie-Laure ma 13 lat doświadczenia w branży bydła mlecznego. Po wielu latach pracy dla weterynaryjnych firm farmaceutycznych, Marie-Laure zaczęła współpracować z French Milk Record Organization zapewniając techniczne wsparcie jej członkom. Uczestniczyła również w europejskim projekcie, którego celem jest poprawa zrównoważonego rozwoju sektora branży mlecznej, poprzez korzystanie z nowych narzędzi zarządzania stadem w swojej działalności.

W ostatnim czasie, Marie-Laure pracowała we Francji jako specjalista ds. technicznych, wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę w obszarze zarządzania bydłem mlecznym, po to by zapewnić wsparcie sprzedażowe oraz techniczne kluczowym influencerom oraz producentom, we właściwym używaniu specjalistycznych komponentów paszowych. Marie-Laura szkoliła również francuskich producentów mleka w zakresie wykorzystywania innowacyjnych technik żywienia oraz zarządzania.

Marie-Laure uzyskała tytuł inżyniera w dziedzinie rolnictwa, środowiska oraz przemysłu spożywczego w Institut Supérieur d'Agriculture we Francji oraz stopień magistra w zakresie nauk o zwierzętach, w specjalizacji ukierunkowanej na zapobieganie chorobom oraz zapewnienie dobrostanu na Uniwersytecie Wageningen w Holandii.

Marie-Laura mieszkając we Francji i korzystając ze swojego bogatego doświadczenia, wzmocni techniczny zespół Zinpro i będzie wspierać klientów na licznych rynkach europejskich.

Zinpro - dba o zdrowie i dobrostan zwierząt i ludzi

Od ponad 50 lat, Zinpro, jako pionier w zakresie badań i rozwoju suplementacji pierwiastków śladowych, poprawia zdrowie oraz dobrostan zarówno zwierząt jak i ludzi. Będąc prywatną firmą rodzinną, nasz stabilny rozwój zawdzięczamy oferowaniu wysokiej jakości produktów, współpracy ze światowej klasy ekspertami oraz zaangażowaniu w pomaganie naszym klientom w osiąganiu jak najlepszych rezultatów dzięki rozwiązaniom z zakresu żywienia, opartym na preparatach pierwiastków śladowych wykorzystujących rezultaty badań naukowych. Dzięki 11 regionalnym biurom w 10 krajach oraz produktom wprowadzanym na rynek w ponad 70 krajach na całym świecie, Zinpro jest globalnym liderem z zakresu zaawansowanych rozwiązań żywieniowych oraz inteligentnych systemów wspomagania zarządzania, przyczyniających się do tworzenia lepszego i bardziej zrównoważonego świata.

Więcej informacji dostępnych jest na zinpro.comPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)