Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Federacja odmawia komentarza...

17.03.2017

Drukuj

Federacja odmawia komentarza...

Artykuł dostępny

Poniżej publikujemy oficjalny komunikat w sprawie Krzysztofa Banacha i finansów PFHBiPM, jaki otrzymaliśmy od rzecznika prasowego organizacji.

r e k l a m aIncydent w Zakopanem w grudniu ub.r. tj. sprawa pobicia jednego z kolegów przez Krzysztofa Banacha, wiceprezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz narastające niejasności, mające dotyczyć nietransparentnego wydatkowania pieniędzy w tejże organizacji. Prośbę o wyjaśnienie obu – bulwersujących całe środowisko hodowców bydła mlecznego w Polsce – spraw  zawarliśmy w pytaniach, jakie wysłaliśmy do wspomnianego Krzysztofa Banacha.

W odpowiedzi uzyskaliśmy informację, że PFHBiPM i Polska Federacja Sp. z o.o. nie będą publicznie komentować sprawy przed zakończeniem postępowań sądowych. Mają one dotyczyć nasilających się ataków prasowych. W komunikacie czytamy także, że działalność obu podmiotów (PFHBiPM i Polska Federacja Sp. z o.o.) odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem z przestrzeganiem wszystkich postanowień wynikających z demokratycznie uchwalonego statutu oraz poszanowaniem praw członków.

– Realizacja działalności statutowej i gospodarczej jest niezagrożona, a oba podmioty znajdują się w dobrej kondycji finansowej, gwarantującej stabilność zatrudnienia i terminowość wykonania przyjętych obowiązków – czytamy w przysłanym komunikacie prasowym.

Czytaj także: Krzysztof Banach odwołany!

mj
Fot. Wieczorek

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii