Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Kasa za świnie z upadłych ZM NETTER

11.01.2018

Drukuj

Kasa za świnie z upadłych ZM NETTER

Artykuł dostępny

Kończy się termin na zgłaszanie wierzytelności przysługujących wobec p. Nettera i ZM NETTER.
 Po ogłoszeniu 4 grudnia 2017 r. upadłości Zakładów Mięsnych NETTER w Bielsku Podlaskim należących do Jana Nettera syndykiem masy upadłości została Alina Sobolewska (ul. Grochowa 2A lok. 306, 15-423 Białystok, tel. (85) 744-51-62).

r e k l a m aTym samym od 15 grudnia 2017 r. zaczął biec 30-dniowy termin na zgłaszanie wierzytelności przysługujących wobec p. Nettera. Z uwagi na to, że 14 stycznia 2018 r. przypada w niedzielę to termin ten upłynie z dniem 15 stycznia 2018 r. a więc już w najbliższy poniedziałek!Zgłoszenia powinny być dokonywane przez wierzycieli indywidualnie, na formularzach kierowanych do Sądu Rejonowego w Białymstoku. 
W zgłoszeniu należy wskazać i dołączyć do niego dowody potwierdzające istnienie zgłaszanej wierzytelności np. faktury, dokumenty WZ, umowy, wyroki sądowe itd. 

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zgłoszenia wierzytelności!

 aku

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii