Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Izydory 2022 - Kramp firmą najbardziej przyjazną rolnikom w kategorii: "Części zamienne, usługi i dealerzy"

W V edycji Plebiscytu Izydory rolnicy wybrali firmy najbardziej przyjazne w codziennej pracy w gospodarstwie. Uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki Izydora 2022 odbyła się 27. października w Poznaniu. Wzięło w niej udział blisko 200 osób - przedstawicieli firm, które zostały przez rolników zgłoszone w tym plebiscycie. Firma Kramp została podczas tej uroczystości wyróżniona statuetką Izydora 2022 w kategorii "Części zamienne, usługi i dealerzy".

Bartłomiej Czekała9 listopada 2022, 18:00
Już po raz 5. Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl zorganizowała specjalny plebiscyt, w którym rolnicy mogą głosować na te firmy z branży agro, które są im najbardziej przyjazne. W tym roku statuetka Izydora i tytuł firmy najbardziej przyjaznej rolnikom w kategorii "Części zamienne, usługi i dealerzy" trafiły do firmy Kramp, znanej w całym kraju z sieci hurtowni i sklepów zaopatrujących rolników w części zamienne, także poprzez markę Greene. Nagrodę w imieniu firmy odebrały: Katarzyna Studzińska i Ewa Nowak.

Tuż po wręczeniu nagrody przez prezesów Polskiego Wydawnictwa Rolniczego: dra Adama Koziolka i Piotra Chrobota obie Panie dziękowały rolnikom za to wyróżnienie.

- Wow! Mam przyjemność po raz trzeci odbierać tę nagrodę i mam nadzieję, że to nie będzie do 3 razy sztuka, ale uda nam się zdobyć kolejne wyróżnienia. Taka nagroda od rolników i dealerów to dla nas największe wyróżnienie i dziękujemy za to, że nam ufacie, doceniacie to co dla Was robimy. My chcemy robić wszystko dla Was żeby być blisko Was i pomagać w Waszej codziennej, ciężkiej pracy. Dziękujemy! - mówiła wzruszona Katarzyna Studzińska.

- Ja chciałabym tylko dodać, że nasza tegoroczna kampania przebiegała pod hasłem "Doceniamy Waszą rolę", a tym razem to my zostaliśmy docenieni, dlatego jest nam bardzo, bardzo miło. Dziękujemy! - dodała Ewa Nowak.

Kramp - stabilny partner na trudne czasyTuż po zakończeniu Gali Izydorów 2022 obie Panie w rozmowie z Bartłomiejem Czekałą, redaktorem naczelnym portalu topagrar.pl zdradziły jaki jest ich patent na sukces rynkowy i uznanie w oczach rolników.

- Dla nas to jest podwójna duma, że znajdujemy się w tak zaszczytnym gronie i dodatkowo tak zacne wyróżnienie od rolników to jest wszystko. Jak my to robimy? Staramy się być zawsze blisko rolników, zwłaszcza w tych trudnych czasach, których doświadczamy w ostatnich latach. Wiadomo, że były one trudne dla wszystkich. Ale my staramy się być obok nich - nasze sklepy pracowały w pandemii na tyle na ile mogły - i wspierać rolników w ich ciężkiej pracy - mówiła Katarzyna Studzińska.

Zdaniem Ewy Nowak najtrudniejszy czas jest już za nami, a mimo problemów firmy z branży agro dawały radę w miarę normalnie funkcjonować na rynku.

- Rolnicy cały czas pracowali, dostawy z naszej strony były realizowane. Zdarzały się oczywiście trudności, ale spotkaliśmy się z dużą dozą zrozumienia ze strony naszych klientów, co dla nas było bardzo ważne - mówiła Ewa Nowak.

Obejrzyj cały materiał filmowy!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)