StoryEditor

Izydory 2022 - Kramp firmą najbardziej przyjazną rolnikom w kategorii: "Części zamienne, usługi i dealerzy"

W V edycji Plebiscytu Izydory rolnicy wybrali firmy najbardziej przyjazne w codziennej pracy w gospodarstwie. Uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki Izydora 2022 odbyła się 27. października w Poznaniu. Wzięło w niej udział blisko 200 osób - przedstawicieli firm, które zostały przez rolników zgłoszone w tym plebiscycie. Firma Kramp została podczas tej uroczystości wyróżniona statuetką Izydora 2022 w kategorii "Części zamienne, usługi i dealerzy".
09.11.2022., 14:11h
Już po raz 5. Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl zorganizowała specjalny plebiscyt, w którym rolnicy mogą głosować na te firmy z branży agro, które są im najbardziej przyjazne. W tym roku statuetka Izydora i tytuł firmy najbardziej przyjaznej rolnikom w kategorii "Części zamienne, usługi i dealerzy" trafiły do firmy Kramp, znanej w całym kraju z sieci hurtowni i sklepów zaopatrujących rolników w części zamienne, także poprzez markę Greene. Nagrodę w imieniu firmy odebrały: Katarzyna Studzińska i Ewa Nowak.

Tuż po wręczeniu nagrody przez prezesów Polskiego Wydawnictwa Rolniczego: dra Adama Koziolka i Piotra Chrobota obie Panie dziękowały rolnikom za to wyróżnienie.

- Wow! Mam przyjemność po raz trzeci odbierać tę nagrodę i mam nadzieję, że to nie będzie do 3 razy sztuka, ale uda nam się zdobyć kolejne wyróżnienia. Taka nagroda od rolników i dealerów to dla nas największe wyróżnienie i dziękujemy za to, że nam ufacie, doceniacie to co dla Was robimy. My chcemy robić wszystko dla Was żeby być blisko Was i pomagać w Waszej codziennej, ciężkiej pracy. Dziękujemy! - mówiła wzruszona Katarzyna Studzińska.

- Ja chciałabym tylko dodać, że nasza tegoroczna kampania przebiegała pod hasłem "Doceniamy Waszą rolę", a tym razem to my zostaliśmy docenieni, dlatego jest nam bardzo, bardzo miło. Dziękujemy! - dodała Ewa Nowak.

Kramp - stabilny partner na trudne czasyTuż po zakończeniu Gali Izydorów 2022 obie Panie w rozmowie z Bartłomiejem Czekałą, redaktorem naczelnym portalu topagrar.pl zdradziły jaki jest ich patent na sukces rynkowy i uznanie w oczach rolników.

- Dla nas to jest podwójna duma, że znajdujemy się w tak zaszczytnym gronie i dodatkowo tak zacne wyróżnienie od rolników to jest wszystko. Jak my to robimy? Staramy się być zawsze blisko rolników, zwłaszcza w tych trudnych czasach, których doświadczamy w ostatnich latach. Wiadomo, że były one trudne dla wszystkich. Ale my staramy się być obok nich - nasze sklepy pracowały w pandemii na tyle na ile mogły - i wspierać rolników w ich ciężkiej pracy - mówiła Katarzyna Studzińska.

Zdaniem Ewy Nowak najtrudniejszy czas jest już za nami, a mimo problemów firmy z branży agro dawały radę w miarę normalnie funkcjonować na rynku.

- Rolnicy cały czas pracowali, dostawy z naszej strony były realizowane. Zdarzały się oczywiście trudności, ale spotkaliśmy się z dużą dozą zrozumienia ze strony naszych klientów, co dla nas było bardzo ważne - mówiła Ewa Nowak.

Obejrzyj cały materiał filmowy!

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. czerwiec 2024 13:35