Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Kolejny dealer ładowarek CAT

Obrazek

Do grona dealerów rolniczych CAT dołączyła firma z Kościana w Wielkopolsce – Agromep. To już siódmy dystrybutor ładowarek amerykańskiego koncernu.

Jan Beba27 listopada 2020, 05:00

Nieco ponad dwa miesiące temu informowaliśmy o rozpoczęciu współpracy z firmą Eurotech Agro Łukasz Kosiór spod Bydgoszczy. Kolejnym punktem, który związał się z marką CAT jest spółka Agromep z Kościana.

– Rozmowy o współpracy z firmą Agromep rozpoczęliśmy na wiosnę tego roku, tuż po lock-downie. Wielkopolska to największy rynek sprzedaży ładowarek teleskopowych, szukaliśmy dealera, który ma historię sprzedaży tego typu maszyn oraz doświadczonych handlowców. Równie ważna jest dla nas stabilność firmy i wieloletnie zakorzenienie w lokalnym rynku, bo jako przedstawiciel wyrobów CAT na Polskę – stawiamy na partnerską, długą współpracę – mówi Piotr Kruk, koordynator sieci dealerów Caterpillar. Firma informuje, że we współpracy z nowym dealerem przeprowadzono już pierwsze szkolenia produktowe i handlowe, a w planie szkolenia serwisowo-techniczne – oczywiście przy zachowaniu wszelkich obostrzeń i reżimu sanitarnego.

– Nasza firma od ponad 14 lat aktywnie działa na rynku ciągników i maszyn rolniczych. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie licznego grona rolników i przedsiębiorstw rolnych, jak i komunalnych. Z tego też względu podejmując decyzję o wprowadzeniu do naszej oferty ładowarek teleskopowych, kierowaliśmy się przede wszystkim jakością wykonania oraz niezawodnością – podkreśla Łukasz Miszkiewicz, prezes Agromep-u. Firma nie traci czasu, bo przeprowadzono już kilka testów i pokazów ładowarkami teleskopowymi u rolników. – Prezentowane przez nas maszyny zebrały naprawdę pozytywne recenzje. Wkrótce pierwsze maszyny ze znakiem CAT trafią na gospodarstwa naszych rolników – dodaje. Warto podkreślić, że w ofercie marki CAT są nie tylko ładowarki teleskopowe, ale również ładowarki kołowe, minikoparki oraz agregaty prądotwórcze. — To maszyny i urządzenia, których brakowało dotychczas w naszej ofercie, a w ostatnim czasie zauważyliśmy rosnące zainteresowanie tego typu sprzętem – zaznacza prezes nowego dealera.1 z 1
Piotr Kruk, koordynator sieci dealerów Caterpillar (z lewej) i Łukasz Miszkiewicz, prezes spółki Agromep.

Piotr Kruk, koordynator sieci dealerów Caterpillar (z lewej) i Łukasz Miszkiewicz, prezes spółki Agromep.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)