Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Wozy paszowe Intermix

21.04.2017

Drukuj

Wozy paszowe Intermix

Artykuł dostępny

Dostawcą wozów paszowych na polski rynek jest firma Master Agro. Wozy paszowe Intermix oferowane są w wersji z poziomym i pionowym systemem mieszania komponentów.

r e k l a m aW gamie maszyn z pionowym ślimakiem znajdziemy maszyny o pojemności zbiornika od 6 do 20 m3. W zależności od modelu za pocięcie i wymieszanie wszystkich składników karmy odpowiada jeden lub dwa ślimaki wyposażone w wymienne noże tnące. W celu zintensyfikowania efektu mieszania i rozdrabniania wozy paszowe mają przeciw ostrza, które w zależności od potrzeb mogą być regulowane ręcznie lub hydraulicznie. Dodawanie komponentów ułatwia elektroniczna waga z menu w języku polskim. Gotowa pasza może być zadawana m.in. przez przenośnik taśmowy.

W palecie sprzętu z poziomym systemem mieszania również znajdziemy maszyny o pojemności od 6 do 20 m3. Wewnątrz zbiornika komponenty mieszają dwa poziome ślimaku ze spiralnie rozmieszczonymi ostrzami. Pasza wyładowywana jest przez taśmę napędzaną hydraulicznie. Co warte podkreślenie wszystkie wozy poziome Intermix mają własny układ hydrauliczny od obsługi podzespołów maszyny.

Na wozy paszowe Intermix udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Dodatkowo firma Master Agro oferuje wozy paszowe marki Zitech o kubaturze od 1 do 8 m3.  pt

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii