Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Wstrzymane fabryki we Włoszech czekają na zielone światło

Obrazek

Argo Tractors, producent ciągników m.in. marki Landini oraz McCormick przygotowuje się do wznowienia montażu w zamkniętych 22 marca br. włoskich fabrykach. Firma niedawno zakończyła odkażanie linii produkcyjnych i biur we wszystkich zakładach.

Jan Beba17 kwietnia 2020, 08:27
Przyjęliśmy środki przewidziane w protokole w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa w miejscu pracy oraz zdezynfekowaliśmy przestrzenie naszych firm. Przygotowujemy się do wznowienia produkcji ciągników - wskazał Antonio Salvaterra, dyrektor marketingu Argo Tractor. Dodajmy, że w minionych tygodniach grupa Argo Tractors gwarantowała ciągłość dostaw części zamiennych do ciągników oraz pomoc techniczną i zdalne wsparcie handlowe.

– Nadal nie wiemy, kiedy będzie można powrócić do pełnej wydajności. Prawdopodobnie będzie to ścieżka etapowa, a w każdym razie, gdy pozwolą na to wszystkie warunki. W oczekiwaniu na dekret rządowy Argo Tractors dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować bezpieczeństwo i chronić zdrowie – kontynuuje Salvaterra.

Przypomnijmy, że zgodnie z przepisami włoskiego rządu z dnia 22 marca 2020 r. grupa Argo Tractors podjęła ważne decyzje operacyjne i organizacyjne, w efekcie których we wszystkich fabrykach działalność produkcyjna została zawieszona, a działalność biur została zmniejszona, aby zapewnić bezpieczniejsze środowisko dla wszystkich pracowników.

Zobacz, jak przebiega dezynfekcja fabryk Argo Tractors.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy