Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Kobiety Agrobiznesu: dr Karolina Frąckowiak z firmy Yara Poland: Praca jest jej pasją!

Była pierwszą agronomką w szeregach Yara Poland – jeździła po kraju, doradzając rolnikom, jak prowadzić uprawy. Po sześciu latach w firmie stanęła na jej czele i nie zamierza odpuszczać. Dr Karolina Frąckowiak mierzy wysoko i osiąga swoje cele.

Paulina Janusz-Twardowska30 sierpnia 2021, 10:52

Dr Karolina Frąckowiak ściga się sama ze sobą i w sporcie, i w życiu zawodowym. Niesamowicie ambitna i pracowita. Jest przykładem, że kobiety w każdej branży potrafią być najlepsze. We wrześniowym odcinku cyklu „Kobiety agrobiznesu” opowiada, jak awans wpłynął na jej życie.

Czy trudno było zacząć życie w nowym mieście, daleko od domu i jak sport pomaga jej w życiu codziennym.

Obejrzyj kolejny odcinek z serii "Kobiety agrobiznesu" i zobacz, jak dr Karolina Frąckowiak z firmy Yara Poland doszła tak wysoko!

Inne odcinki z serii znajdziesz TUTAJ!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)