Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Wszystkie środki ochrony roślin w jednym miejscu!

Obrazek

Informacje o zasadach stosowania,  zakres rejestracji i zawartość etykiet środków ochrony roślin są nie tylko ważne z punktu widzenia doboru preparatu do uprawy i na szkodniki czy choroby, ale też ze względów prawnych.

Tomasz Czubiński2 stycznia 2018, 12:37

Wpisując w ewidencję zastosowanych zabiegów przy użyciu chemicznych środków ochrony roślin musimy kierować się faktycznym stanem oraz zakresem rejestracji. Zastosowanie preparatu na uprawę inną, niż widnieje w etykiecie grozi poważnymi konsekwencjami - grzywną i odebraniem części dopłat.


Aby ułatwić rolnikom wybór właściwego preparatu do uprawy, w odpowiednim czasie i na określonego agrofaga przygotowaliśmy ich bazę wraz z opisami. Wystarczy kliknąć poniżej, by przeglądać informację o zarejestrowanych środkach ochrony roślin.

BAZA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLINZnajdą tam Państwo zakres rejestracji (uprawy na których środek si stosuje), dopuszczalne dawki, terminy stosowania i inne informacje o pestycydach stosowanych w produkcji roślinnej. Zapraszamy do korzystania z bazy!
tcz


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)