Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Seminaria uprawowe 2022 - obejrzyj pełną relację ze spotkania!

Tegoroczne seminaria uprawowe już za nami, ale jeżeli nie mogłaś lub nie mogłeś w nich uczestniczyć, to jeszcze nic straconego - mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Możesz uzyskać dostęp do pełnego zapisu naszego seminarium w Poznaniu. Zobacz jak to zrobić!

Bartłomiej Czekała25 stycznia 2022, 17:44
Wszyscy, którzy wykupili udział w naszych seminariach uprawowych otrzymali na adres mailowy podany przy zapisie link do obejrzenie tej relacji.

Jeżeli z jakiegoś powodu ominęły Ciebie w tym roku nasze spotkania i chcesz mieć dostęp do tej ogromnej dawki wiedzy, porad i praktycznych wskazówek, to możesz uzyskać link do obejrzenia relacji z seminarium w Poznaniu.

Wystarczy kliknąć w ten link, wejść na specjalną stronę do zapisu, wypełnić formularz i wykupić dostęp. Oczywiście -  jak zawsze -  prenumeratorzy top agrar Polska mogą liczyć na dużą zniżkę. Sprawdź jaką!

Nie masz jeszcze prenumeraty? Możesz sprawdzić naszą ofertę TUTAJ.

Zachęcam do skorzystania z tej oferty!

Fot. CzubińskiPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)