Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Pomóż w przygotowaniu uproszczeń dla rolników – zostały dwa tygodnie

Obrazek

Zapewnienie optymalnych warunków umożliwiających zrównoważony rozwój polskiej wsi, rolnictwa i rybactwa to cel i misja Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Patrycja Bernat15 marca 2022, 14:32

- Chcemy, aby rolnicy i pozostali mieszkańcy wsi korzystali z wysokiej jakości usług publicznych, dzięki czemu zostanie też uwolniona wiejska działalność gospodarcza. Bardzo prosimy o pomoc w opracowaniu listy niezbędnych do wprowadzenia zmian w obowiązujących procedurach lub prawie, które pozwolą zrealizować zakładany cel projektu, w tym również wprowadzą ułatwienia dla małych i średnich gospodarstw rolnych w Polsce - apeluje o pomoc resort rolnictwa. 

Obecnie realizowany jest projekt strategiczny w ramach Polskiego Ładu dla Polskiej Wsi, którego celem jest zmniejszenie biurokracji podczas zakładania i prowadzenia działalności rolniczej. Resort uważa, że jakość usług publicznych powinna być na jak najwyższym poziomie. Każdy może wykonać listę uwag i propozycji zmian. 

Można je składać do 31 marca 2022 r. za pomocą formularza ankiety, która jest dobrowolna i anonimowa.

Opr. Bernat Patrycja
Źródło: gov.pl
fot. envatoelementsPicture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)