Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Rolniku, załatwienie spraw w ARiMR wcześnie rano może być problemem

Obrazek

Zmieniają się godziny pracy pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rolnicy mogą mieć problem z załatwieniem spraw od rana. Jak będą działać biura powiatowe ARiMR?

 

Aneta Lewandowska27 marca 2023, 10:29

Zmiana czasu pracy w ARiMR

W związku z porozumieniem między Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a organizacjami pracowniczymi, działającymi w ARiMR, Agencja wprowadza dla swoich pracowników ruchomy czas pracy.

To oznacza, że pracownicy ARiMR mogą zaczynać pracę w przedziale 7:00-9:00 i część zatrudnionych na pewno skorzysta z takiej opcji. Z tego powodu może się okazać, że z samego rana zabraknie obsługujących i kolejki mogą się wydłużyć.  

Godziny otwarcia placówek ARiMR

Jak zapewnia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, biura nadal będą otwarte w godz. 7:30-15:30. Kłopotem może okazać się jedynie liczba pracowników dostępnych do obsługi rolników od rana. ARiMR uspokaja jednak, że w godzinach od 8 do 15 zapewniona będzie pełna obsługa beneficjentów i interesantów. 

Wizytę w Agencji warto więc zaplanować mając to na uwadze, szczególnie, że w związku z uruchomioną kampanią wniosków o dopłaty bezpośrednie kolejki mogą być dłuższe.

al na podst. ARiMR
fot. arch. PWRPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)