StoryEditor

Rolniku, załatwienie spraw w ARiMR wcześnie rano może być problemem

Zmieniają się godziny pracy pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rolnicy mogą mieć problem z załatwieniem spraw od rana. Jak będą działać biura powiatowe ARiMR?  
27.03.2023., 10:03h

Zmiana czasu pracy w ARiMR

W związku z porozumieniem między Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a organizacjami pracowniczymi, działającymi w ARiMR, Agencja wprowadza dla swoich pracowników ruchomy czas pracy.

To oznacza, że pracownicy ARiMR mogą zaczynać pracę w przedziale 7:00-9:00 i część zatrudnionych na pewno skorzysta z takiej opcji. Z tego powodu może się okazać, że z samego rana zabraknie obsługujących i kolejki mogą się wydłużyć.  

Godziny otwarcia placówek ARiMR

Jak zapewnia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, biura nadal będą otwarte w godz. 7:30-15:30. Kłopotem może okazać się jedynie liczba pracowników dostępnych do obsługi rolników od rana. ARiMR uspokaja jednak, że w godzinach od 8 do 15 zapewniona będzie pełna obsługa beneficjentów i interesantów. 

Wizytę w Agencji warto więc zaplanować mając to na uwadze, szczególnie, że w związku z uruchomioną kampanią wniosków o dopłaty bezpośrednie kolejki mogą być dłuższe.

al na podst. ARiMR
fot. arch. PWR

Aneta Lewandowska
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska Redaktorka portalu topagrar.com, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli zwierząt
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
23. maj 2024 01:07