Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Studiuj rolnictwo na najwyższym poziomie!

12.08.2017

Drukuj

Studiuj rolnictwo na najwyższym poziomie!

Artykuł dostępny

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk (IRWiR PAN) zaprasza na studia podyplomowe. W ofercie między innymi:

r e k l a m a  • Rural studies to interdyscyplinarne studia podyplomowe z przygotowawczym programem doktoranckim z nauk ekonomicznych, realizowane w IRWiR PAN w Warszawie. Studia oferują wiedzę, kompetencje i umiejętności kluczowe do rozumienia przemian społecznych i gospodarczych, których waga jest niezmiernie istotna nie tylko dla mieszkańców wsi, ale również całego społeczeństwa. Udział w Rural studies mogą wziąć osoby posiadające stopień magistra, niezależnie od kierunku ukończonych studiów.

  • Agro studies to studia podyplomowe realizowane w IRWiR PAN w Warszawie dające możliwość uzyskania kwalifikacji do prowadzenia działalności rolniczej osobom, które mają wykształcenie wyższe inne niż rolnicze oraz takim, którzy chcą zaktualizować swoją wiedzę z zakresu prowadzenia działalności rolniczej. Udział w Agro studies mogą wziąć osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów pierwszego stopnia lub drugiego stopnia bądź jednolitych magisterskich.


  • Studia samorządu lokalnego to studia podyplomowe kierowane do obecnej kadry samorządowej średniego i wyższego szczebla kierowniczego oraz do osób rozpoczynających, bądź chcących rozpocząć swoją aktywność w strukturach zarządczych jednostek samorządu terytorialnego (przyszłych wójtów/burmistrzów/prezydentów miast, ich zastępców, starostów, członków zarządu powiatu, sekretarzy gmin i powiatów itp.). O przyjęcie na studia podyplomowe ubiegać się mogą osoby, które ukończyły szkołę wyższą i posiadają przynajmniej dyplom licencjata (niezależnie od kierunku ukończonych studiów) i które pragną uzyskać informacje niezbędne do zarządzania gminą.


Planowany termin uruchomienia studiów to październik 2017 r. Forma studiów, organizacja i czas trwania oraz szczegółowe zasady rekrutacji dostępne są TUTAJ.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Wszystkie wojny Ameryki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii