Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Wielkopolscy sołtysi się szkolą

Obrazek

Z jakich funduszy europejskich można skorzystać, by zmienić oblicze swojej wsi oraz jakie dobre praktyki z działalności sołeckiej warto przenieść do swoich małych ojczyzn, by wieś rozkwitała?

Bartłomiej Czekała18 listopada 2016, 09:07

Odpowiedzi na te pytania będą mogli uzyskać uczestnicy specjalnego cyklu szkoleń pt. „Sołtys liderem unowocześniania wielkopolskiej wsi”, które rozpoczęły się w październiku Wielkopolsce. Organizatorem szkoleń dla sołtysów jest Wielkopolska Izba Rolnicza przy wsparciu Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Pierwsze spotkania miały miejsce 22 października w Tarnówce (pow. złotowski) i 11 listopada w Kaliszu. Następne szkolenia odbędą się kolejno:

  • 20 listopada w Żychlinie (pow. koniński)
  • 25 listopada w Śmiglu (pow. kościański)
  • 27 listopada w Piekarach (pow. gnieźnieński)

Do udziału w spotkaniach organizatorzy zaprosili także przedstawicieli organizacji i instytucji działających w otoczeniu rolnictwa oraz osoby zaangażowane w działania Lokalnych Grup Działania i lokalnych stowarzyszeń.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej.   bczPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)