Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Wjechał w ciągnik jak na lodowisku. Sorry, taki mamy klimat... [wideo]

13.02.2018

Drukuj

Wjechał w ciągnik jak na lodowisku. Sorry, taki mamy klimat... [wideo]

Artykuł dostępny

Wszyscy pamiętamy słowa minister infrastruktury i rozwoju Elżbiety Bieńkowskiej, która opóźnienia pociągów spowodowane oblodzeniem sieci trakcyjnej skomentowała słowami: „Sorry, mamy taki klimat”. Było to potem tematem nie tylko oburzenia Internautów, ale także licznych żartów i memów. Tymczasem zima nadal trwa w najlepsze i oblodzenia, bynajmniej nie tylko na torach, ale przede wszystkich na drogach, są rzeczą zupełnie normalną i należy się ich spodziewać, gdy rano wyjeżdżamy ciągnikiem lub samochodem na drogę. I nie ma się tu wcale z czego śmiać.

r e k l a m aPrzekonał się o tym 21-letni kierowca volksvagena, który w ostatni piątek rankiem, zjeżdżając ze wzniesienia ześliznął się i wjechał prosto w tył przyczepy rolniczej dopiętej do ciągnika. Wypadek zdarzył się w miejscowości Gałkowice, w okolicach Sandomierza (województwo świętokrzyskie). Kierowca volkswagena oraz trójka pasażerów została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Drodzy Internauci, może to nudny truizm, ale pamiętajmy że okres zimowy zdecydowanie nie sprzyja kierującym, którzy muszą się zmagać z trudnymi warunkami na drodze. Szczególnie rano, gdy jezdnia może być oblodzona i śliska. Dlatego warto jednak zdjąć nogę z gazu.   

ag, info oraz foto: KPP Sandomierz
A tak ślizgają się ciągniki w niekorzystnych warunkach [wideo]:Czytaj także:
Wypadek: Zderzenie dwóch ciągników i osobówki

Polecane dla Ciebie:

article icon

Okres wczesnej ciąży – zagrożenia dla zarodka

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii