Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Wkrótce IV edycja wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda!

Obrazek

Wystawa odbędzie się 10 i 11 lutego 2018 roku w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie. To już za dwa tygodnie!

Aleksandra Galus27 stycznia 2018, 08:22
Jak zapewniają organizatorzy, w przededniu kolejnego sezonu, podobnie jak w latach poprzednich, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu północno-wschodniej Polski, którzy na swoich stoiskach pokażą dostępne maszyny i urządzenia krajowych i zagranicznych marek.

Wystawa Mazurskie AGRO SHOW powstała przede wszystkim z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Pierwsze trzy edycje imprezy okazały się niesamowitym sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym. Wystawa cały czas się rozwija. Stała się doskonałym miejscem nie tylko do zapoznania się z kompleksową ofertą maszyn, ale również do dokonania zakupów przez przybyłych na imprezę rolników, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu. – Jako doświadczony organizator plenerowych Międzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW - będących największymi tego typu imprezami wystawienniczymi w Europie - nie szczędziliśmy wysiłków, aby osiągnąć sukces również w przypadku przygotowania profesjonalnej wystawy halowej. Bazując na doświadczeniach z trzech poprzednich edycji i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę wystawców i odwiedzających przekonaliśmy się, że udało nam się stworzyć ważne i oczekiwane przez rynek wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Sprawdza się i formuła imprezy i jej termin. Bardzo nas to cieszy! - mówi Michał Spaczyński, Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Cała impreza odbędzie się w największych halach obiektu Expo Mazury. To jedno z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy i zarazem doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, przedsiębiorstw nawozowych, prasy branżowej, organizacji rolniczych oraz innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem. Na wystawie swoje miejsce będą miały również punkty doradcze Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz innych agencji rządowych związanych z rolnictwem. Dla rolników będzie to zatem doskonała i niepowtarzalna okazja, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące branży, szczególnie w kwestii PROW czy dotacji unijnych.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć profesjonalną prezentację maszyn i urządzeń dla rolnictwa oraz nowych rozwiązań dedykowanych branży. Swoją fachową wiedzę będzie mógł poszerzyć każdy, kto jest zainteresowany aktualnym stanem i kierunkiem rozwoju techniki rolniczej. – Przewidujemy, że tradycyjnie już największą atrakcją dla rolników będą ekspozycje maszyn i urządzeń rolniczych. A tych na naszej wystawie z pewnością nie zabraknie! Zaprezentują się wszystkie czołowe marki. Obecni będą wszyscy liczący się dystrybutorzy i producenci w regionie. Każdy rolnik będzie więc mógł znaleźć coś dla siebie i efektywnie spędzić czas. Bowiem będzie można nie tylko obejrzeć maszyny, ale również je kupić – dodaje Michał Spaczyński.

Przydatne informacje:
Wstęp na wystawę, parkingi oraz katalogi wystawy będą bezpłatne. Wystawa odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2018 roku i będzie czynna dla odwiedzających w godzinach: 9:00-17:00.
Adres wystawy: Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda.
W tym samym terminie na terenie kompleksu wystawienniczego Expo Mazury odbędzie się również Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.    Oprac. ag


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)