Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Zmiany w sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr

Marki Case IH i Steyr poinformowały o  zmianach w zakresie sprzedaży swoich ciągników i maszyn rolniczych oraz obsługi posprzedażowej w południowej części województwa lubelskiego. Zobacz, gdzie teraz można kupić i serwisować te maszyny!

Bartłomiej Czekała25 kwietnia 2018, 11:51
Case IH i  Steyr podały do wiadomości, iż umowa dealerska z firmą Asprim Sp. z o.o. s.k. (Niedrzwica Duża), świadczącą do tej pory usługi w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych marek należących do koncernu CNH Industrial, jak i obsługi posprzedażnej na południowej części województwa lubelskiego została z dniem 18.04.2018 r. zakończona.

Rolnicy nie pozostali jednak bez obsługi i opieki dilerskiej ponieważ tego samego dnia firma FHU Kisiel z siedzibą w Jasionce k/Rzeszowa, dotychczasowy autoryzowany dealer Case IH na terenie woj. podkarpackiego, rozszerzył swój obszar działania o południową część Lubelszczyzny.

Firma FHU Kisiel świadczy usługi w zakresie sprzedaży i finansowania maszyn rolniczych marki Case IH,  w  tym ciągników rolniczych, kombajnów, pras oraz ładowarek teleskopowych, jak również pełnej obsługi posprzedażnej wspomnianych maszyn nowych i używanych.

oprac. bcz na podst. Case IH

fot. Józefowicz
1 z 2
Zmiany w sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr

Zmiany w sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr

2 z 2
Zmiany w sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr

Zmiany w sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)