Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Metamorfozy rolniczek – mamy zwyciężczynie letniej odsłony

To już! Komisja konkursowa wybrała dwie panie, które już w lipcu przejdą metamorfozę. Przed nami całkiem wakacyjna zmiana wizerunku.

Paulina Janusz-Twardowska21 czerwca 2021, 22:14
Jak zapowiadaliśmy, 16 czerwca zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do letniej odsłony metamorfoz rolniczek. Spłynęło do nas wiele listów, od wielu rolniczek i kobiet związanych z sektorem agro. Wszystkie stanowią wyjątkowe historie, wśród których komisja konkursowa wybrała dwie najbardziej ujmujące. Do lipcowego finału zaprosiliśmy zatem:
  • w kategorii 40+ panią Anetę Dąbrowską – rolniczkę, sołtyskę, przewodniczącą Rady Gminy, członkinię KGW i działaczkę lokalną.
  • w kategorii 25–40 panią Sylwię Jarugę – pracownicę firmy z sektora agro, pomagającą aktywnie w rodzinnym gospodarstwie, członkinię OSP i orkiestry dętej.

Zwyciężczynie tej odsłony przejdą metamorfozę pod okiem najlepszych specjalistów. Relacja z ich przemiany znajdzie się w sierpniowym numerze top agrar Polska oraz na www.topagrar.pl w miesiącu sierpniu.

Lipcowa metamorfoza to dopiero pierwsza odsłona naszego konkursu. Jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wygląd, jesteś rolniczką bądź pozostajesz związana z branżą agro lub wsią, zgłoś się. Kolejna odsłona metamorfoz odbędzie się pod koniec sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 sierpnia 2021 r.

Metamorfoza obejmuje dobór fryzury i koloru włosów, profesjonalny make up i manicure oraz stylizację odzieżową dobraną do figury. Partnerem naszej akcji jest Timac Agro.

Dodatkowo zwyciężczynie otrzymają zestawy kosmetyków od firmy Miraculum.

Nie czekaj – zgłoś się!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)