StoryEditor

Jesienna metamorfoza pani Izy

Izabela Cholewa dzieciństwo i młodość spędziła w stolicy, ale za miłością przeniosła się na odległą wieś w woj. podkarpackim, gdzie dziś wiedzie życie prawdziwej rolniczki zaangażowanej w sprawy lokalne. Sprawdź, jak nasza bohaterka wygląda po metamorfozie.
30.09.2021., 13:09h

Makijaż: Pani Izabela Cholewa (43 l.) ma drobną i szczupłą twarz, w kształcie odwróconego trójkąta, która nie wymaga mocnego konturowania, tylko podkreślenia kości policzkowych. Cera w dobrej kondycji nie potrzebowała znacznych korekt, ale ujednolicenia kolorytu za pomocą podkładu i zmatowienia sypkim pudrem.

Oczy i usta: Oczy pani Izy są głęboko osadzone, z ukrytą ruchomą częścią powieki i delikatnie opadającym zewnętrznym kącikiem. By je otworzyć i powiększyć, stylistka zastosowała mocne cieniowanie powiek, kładąc kolor wysoko, aż na części łuku brwiowego. Spojrzenie podkreśla górna i dolna mokra kreska, wykonana eyelinerem. Pani Iza, tak jak koleżanka, ma brązową tęczówkę, która dobrze komponuje się z brązami zarówno ciepłymi, jak i zimnymi, nawet wpadającymi w czerń, różnymi odcieniami złota oraz fioletami, bakłażanem czy burgundem. Dopełnieniem makijażu oka są mocno zarysowane brwi. Cienkie usta powiększa konturówka w naturalnym odcieniu i wypełnienie szminką w kolorze zgaszonej czerwieni. Całości dopełnia błyszczyk.

Fryzura: Nasza finalistka niedawno rozjaśniła włosy, co niestety mocno zniszczyło ich strukturę, w związku z użyciem zbyt mocnego utleniacza. By stworzyć bujną i zdrową fryzurę, nasza stylistka zdecydowała się na cięcie do brody z wycieniowanym tyłem i przedłużoną grzywką, czesaną na bok. Młodzieńczości nadaje kolor – różne odcienie ciepłego blondu, uzyskane przez nałożenie lekkiego utleniacza pasmami na folię. Fryzura zawdzięcza kształt suszeniu na okrągłej szczotce.

Sylwetka: nasza bohaterka reprezentuje bardzo szczupłą, dziewczęcą sylwetkę, dzięki czemu może pozwolić sobie na przylegające do ciała stylizacje. Pomimo niewysokiego wzrostu, taki typ budowy ciała umożliwia noszenie spódnic długości midi – u nas w wersji plisowanej. Centymetrów dodają wysokie koturny. Golf w kolorowe paski doskonale wygląda zarówno noszony na wierzch spódnicy, jak i wpuszczony do środka.

Partnerem głównym akcji jest Timac Agro!

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.

Aby poznać historię pani Izy, sięgnij po październikowe wydanie top agrar Polska.

A jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wizerunek weź udział w naszym konkursie Metamorfozy rolniczek. Przed nami zimowa odsłona naszej akcji. Nie czekaj, zgłoś się – na stronie www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce „Kobiece metamorfozy z Timac Agro”. Spraw sobie prezent na nadchodzące święta!

Zgłoś się: KLIKNIJ TUTAJ
Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. maj 2024 22:18