Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Najważniejsze jest zadowolenie z życia!

Z Małgorzatą Paczkowską, właścicielką firmy Farm-MPartner, wieloletnią aktywną uczestniczką rynku agro, w kolejnym odcinku cyklu "Kobiety Agrobiznesu", z okazji Tygodnia Kobiet z top agrar Polska rozmawiam o rosnącej pozycji kobiet w branży i sposobie na szczęśliwe życie prywatne i zawodowe.

Paulina Janusz-Twardowska9 marca 2022, 06:00

Małgorzata Paczkowska jest doskonale znana w branży mleczarskiej, od 30 lat jest osadzona w polskim rolnictwie, rozwija swoje biznesy, ale też bacznie obserwuje zmiany postępujące w krajowych gospodarstwach mleczarskich. Jak mówi, rola kobiet w agrobiznesach, którymi są gospodarstwa, zmieniła się diametralnie. Ich zdaniem, potrzeby są brane pod uwagę podczas inwestycji w modernizację czy budowę obór i hal udojowych. To one w większości ogarniają raporty, analizują wydajność i dążą do poprawy wyników finansowych.

Podczas rozmowy z poruszamy także temat wychowania córek w dzisiejszych czasach oraz trudności, na jakie dziś napotykają młode kobiety rozwijające swój interes w branży rolniczej.
Marcowy wywiad dedykujemy wszystkim paniom w branży agro i zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania w całości materiału wideo w cyklu Kobiety Agrobiznesu!

Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz tygodnia kobiet z top agrar Polska.

W Tygodniu Kobiet z top agrar Polska podkreślamy szczególną rolę kobiet-rolniczek. Pokazujemy, jak mocno angażują się w pracę w gospodarstwach i jak widzą swoją przyszłość. Jeśli i Ty jesteś rolniczką lub przyszłą następczynią, pasjonuje Cię praca na gospodarstwie - pisz do nas!
 
Na łamach naszego miesięcznika oraz na www.topagrar.pl chcemy słyszeć głos kobiet i pokazywać ich historię oraz trud pracy. Wystarczy kilka słów o tym, co robisz i skąd jesteś na adres p.janusz@topagrar.pl (w temacie Tydzień Kobiet). Na pewno się odezwiemy, a najciekawsze historie zaprezentujemy w top agrar Polska. Nasi redaktorzy odwiedzą gospodarstwo, by zobaczyć jak sobie radzicie, a po ich wizycie pozostaną niezapomniane pamiątki - sesje zdjęciowe i video oraz bogaty upominek. Jeszcze raz zapraszamy do kontaktu! Czekamy z niecierpliwością!!!


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy