Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

Claas Silver Line – oryginalne części w niżej cenie

Obrazek

Części zamienne z linii Silver Line adresowane są dla rolników, którzy mniej intensywnie użytkują swoje maszyny Claas. Dotyczy to zwłaszcza starszych maszyn, które z reguły przepracowują w sezonie znacznie mniej godzin niż nowy sprzęt.

Dawid Konieczka14 grudnia 2021, 13:11
Wielu rolników nie chce inwestować dużych pieniędzy w naprawę starszych maszyn, które nie są już intensywnie użytkowane. Dotyczy to także rolników gospodarujących na mniejszych areałach. Właśnie do tych klientów Claas kieruje części zamienne z linii Silver Line, które wyróżniają się niższą ceną w odniesieniu do części Premium Line. Claas po raz pierwszy do oferty wprowadził części z linii Silver Line w 2019 roku i były to początkowo tylko pasy napędowe. Od tego czasu cały czas rozszerzany jest asortyment tych części. Obecnie lista liczy już 350 pozycji części atrakcyjnych cenowo. 

Asortyment części Silver Line obejmuje obecnie pasy klinowe, filtry i łańcuchy. Claas informuje, że wszystkie części z linii Silver Line zostały opracowane specjalnie dla maszyn starszych serii, dzięki czemu oferują one ekonomiczne rozwiązanie przy naprawach i przeglądach okresowych łącząc niezawodność i praktyczność z niższymi kosztami. Claas informuje, że części Silver Line spełniają wysokie standardy jakościowe dokładnie jak wszystkie części zamienne Claas.  


Kompletne portfolio części zamiennych Claas Orginal obejmuje części najwyższej jakości Premium Line, które przeznaczone są do intensywnie eksploatowanych maszyn. Alternatywą do nich są części Reman Line. Są to głównie duże i drogie podzespoły np. pompy, które regenerowane są zgodnie ze standardami Claas. 


Wszystkie części zamienne Claas z linii Silver Line, Premium Line oraz Reman Line dostępne są u dilerów Claas na terenie całego kraju. Z ofertą wszystkich części można zapoznać się w ramach Claas Parts korzystając z katalogu Parts Doc. Jest on udostępniony wszystkim użytkownikom maszyn Claas, którzy zarejestrowali się w aplikacji Claas Connect dostępnej na stronie www.claas.pl.


1 z 3
Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

2 z 3
Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

3 z 3
Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

Części zamienne Claas Silver Line wyróżnia niższa cena.

Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)